Babu

sučka
12/2013
04.12. 2023
kríženec
42cm; 12,7kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Babu žila vo veľmi veľmi zlých podmienkach v záhradkárskej oblasti v Košiciach. Záchranou dostala novú šancu na lepší a milujúci domov, ktorý si zaslúži.
Babu je staršia dáma s pokojnou a nenáročnou povahou. Ľudský kontakt veľmi nevyhľadáva, aj keď má chvíľky keď sa rada nechá hladkať.
Predpokladáme, že v jej minulosti sa jej nikto s láskou nevenoval a ľudský dotyk ani nepoznala.
V domácom a pokojnom prostredí sa to určite môže zmeniť keď spozná čo je to mať milujúci domov. Voči ľuďom však NIE JE agresívna, len taká možno trošku odmeraná.
Babu má vďačnú povahu, rada oddychuje v peliešku, ale aj napriek vyššiemu veku má stále rada prechádzky a potrebuje pohyb.
So psami a fenkami vychádza bez problémov a má rada psiu spoločnosť, aj sa so svojimi rovesníkmi pohraje.
Manipulácia je bezproblémová, hygienické návyky má a dnu sa správa slušne.
Babu je vhodná do pokojnej a láskavej rodinky.
Ak hľadáte pokojného a nenáročného psíka – tak ste ho našli. Babu bude vďačná spoločníčka. Vhodná aj pre prvopsíčkarov a starších, ale aktívnych ľudí.
Babu si hľadá nový domov do bytu, ale do domčeku s úplným prístupom dovnútra.
ZDRAVOTNÝ STAV BABU:
Babu mala nádor na mliečnej žľaze, ktorý bol odstránený a odoslaný na histológiu. Výsledok žiaľ je že nádor bol zhubný. Robili sa jej aj RTG snímky na ktorých sa nenašli žiadne metastázy. Babu je stále plná života, áno je pravda, že časom sa môže situácia zmeniť, ale dovtedy potrebuje Babu svoj domov. Nedá sa odhadnúť ako dlho bude Babu bez metastáz a nových nádorov, ale môžu to byť roky a tie by si Babu zaslúžila prežiť v milujúcom domove.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie