Bisty

sučka
05/2018
16.03. 2023
kríženec
47cm; 22,5kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Bisty sa našla na ulici Protifašistických bojovníkov v Košiciach. Našla sa s obojkom, vodítkom a nasadeným náhubkom. O jej živote sme sa dozvedeli viac než dosť, prežila si toho veru veľa. Teraz hľadá láskavý a zodpovedný domov.

Bisty k nám prišla veľmi vystrašená a plachá, zo všetkého sa hneď pocikala a krčila od strachu.

Nevedeli sme čo nás bude čakať keď jej dáme dole náhubok, ale bola to priorita. Jemne, pomaličky sme jej ho dali dole, ale ak ste čakali agresivitu tak to vôbec, práve naopak – Bisty sa len veľmi bála. Chodili sme k nej obedovať a kŕmiť z ruky, alebo len tak pri nej sedieť.

Potrebovala čas si zvyknúť na nás, na nové prostredie a dostala ho koľko potrebovala.

Teraz je u nás v rámci možností spokojná, ale potrebuje domov, lásku a pocit bezpečia.

Bisty si pomaličky zvyká na nových ľudí, bojí sa ešte prudkých pohybov, ale nestalo sa, že by po niekom zaútočila, skôr sa snaží ujsť do bezpečia ak sa zľakne.

Bisty miluje aport, naťahovanie s uzlami a vodu. Aj napriek strachu je v nej stále úžasná, veselá dušička ktorá len k sebe potrebuje toho správneho človeka, ktorý jej ukáže ten “správny svet”.

So psami vychádza, pokiaľ na ňu nie sú príliš hŕŕ, fenky zatiaľ u nás neznesie. Má hygienické návyky, dnu sa správa slušne a manipulácia je bezproblémová.

V prípade záujmu o adopciu bude potrebné sa prísť s Bisty zoznámiť a párkrát ju u nás navštíviť. Je vhodná pre skúsenejších, chápavých a láskavých ľudí. Domov jej hľadáme do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie