Zak

pes
04/2020
07.08. 2023
kríženec
62cm; 45,7kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Zaka doniesol taxikár na UVLf ,odkiaľ nás kontaktovali, že psík má čip, ale majiteľ ho nechce a nezaujíma sa, čo s ním ďalej bude. Zak sa našiel so zranením ušnice, bol vychudnutý, zablšený s množstvom kliešťov na tele.

Zak je veľký fešák a dobrý psík. Svojím výzorom vzbudzuje rešpekt, ale jeho povaha je priateľská a milá. Je to aktívny, mladý psík, ktorý zo všetkého najviac potrebuje ľudskú pozornosť a akúkoľvek aktivitu, kde sa vyšantí a vybehá. Nevie obsedieť na mieste a stále by sa len hral, aportoval a mojkal. V lete miluje vodu.
Učí sa chodiť na vodítku, pretože neskutočne ťahá. Doporučujeme základný výcvik, ako pri každom psíkovi, je to prospešné ako pre psíka, tak pre jeho majiteľa.
Zak je vhodný pre aktívnych a zodpovedných ľudí, pre ktorých to bude člen rodiny a nie módny doplnok na zvyšovanie ega. Bude skvelý spoločník na výletoch, alebo pri oddychovaní pri svojom páničkovi. Zak dostal šancu na nový život a my urobíme všetko preto aby sa mal už len dobre.
So psami a fenkami zatiaľ v priamom kontakte nebol. Znášanlivosť čoskoro doplníme. Má hygienické návyky a manipulácia je bezproblémová.

Zak si hľadá nový domov ideálne ku domčeku s možným prístupom dnu a kvalitnou zateplenou búdkou.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie