Tery

pes
06/2011
02.08. 2022
kríženec teriéra
39cm; 12,1kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Tery sa nám vrátil z adopcie po dvoch rokoch z pádnych a pochopiteľných dôvodov, ale očakávateľných od teriéra – nie je vhodný k hydine a menším zvieratkám a je potrebné mať kvalitné oplotenie. Pôvodne k nám prišiel 25.11. 2019 z odchytovej služby Košice.

Tery zbožňuje ľudskú pozornosť a ľudí vo všeobecnosti, je jedno, či ide o deti, dospelých, alebo starších ľudí. Pokiaľ sú ochotní ho škrabkať a venovať mu kúsok času a pozornosti, Tery bude v siedmom nebi.

Aj napriek svojmu vyššiemu veku je Tery veľmi hravý a aktívny psík, ktorý sa s Vami rád pošalí, pohrá a po vonku lieta z jednej strany na druhú, len aby videl a oňuchal všetko navôkol. Je veľmi učenlivý a chápavý, nové podnety a povely pochopí po krátkej chvíľke.

Aj napriek svojej úžasnej povahe je Tery vhodný ku skúseným psíčkárom, ktorí by ho vedeli usmerniť a dať mu potrebnú a tak dôležitú aktivitu. Tery zbožňuje hračky, plyšáky, loptičky, je mu to jedno, hlavne, nech sa má s čím hrať. Tery je vychovaný psík, ktorý ovláda základné povely ako sadni, ľahni, daj labku a ostaň.

Tery má hygienické návyky a vo vnútri sa správa slušne, pokiaľ je v blízkosti človeka a má jeho pozornosť. V prípade že sa mu človek nevenuje alebo nie je v jeho zornom poli si pozornosť vyžaduje kňučaním a štekaním. So psami a inými zvieratami nie je znášanlivý.

Tery je vhodný do bytu alebo do domu s kvalitnou zateplenou búdkou a hlavne dobrým oplotením, ideálne s prístupom dnu ku skúseným psíčkárom a ako jedináčik.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie