Tinka

6411
sučka
12/2017
21.06. 2018
kríženec
48cm, 20kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dostali sme prosbu o pomoc pre túlavú fenku v obci neďaleko Košíc.
Tinka mala u nás dlhší čas svoju špecifickú povahu, ale časom sa úplne zmenila – zlepšila a pevne veríme, že teraz si už nájde svoj domov.
Tinka je veselá, večne usmiata a priateľská fenočka. Super povaha s ktorou zažijete veľa veselých dobrodružstiev. Ľudí má všetkých rada a s každým je hneď kamarátka, ale niekedy sa stáva, že zoznámenie s mužom jej trvá trošku dlhšie – stačí pár piškotiek, trošku času. Je obľúbenec na venčení v útulku, chodí aj na výlety a všetci ju veľmi chvália.
Cestu autom zvláda super, na vodítku chodí pekne a nereaguje na psov.
Rada sa mazná, užíva si ľudskú spoločnosť a naťahuje o hračky s útulkáčmi. Prospel by jej základný výcvik ako každému psíkovi.
Tinka je aktívna, miluje pohyb a bude super parťáčkou na výletoch, ale aj pri oddychovaní pri svojej rodinke. Najspokojnejšia je keď je poriadne vybehaná a odpočíva s plným bruškom.
So psami a fenkami vychádza pekne a určite bude rada ak v domove bude mať psieho kamaráta.
Hygienické návyky má a manipulácia je bezproblémová.
Tinka je vhodná pre aktívnu rodinku, alebo jednotlivca. Pre ľudí čo sú viac v prírode a v pohybe, ako doma.
Domov si hľadá do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie