Tinka

6411
sučka
12/2017
21.06. 2018
kríženec
48cm, 18kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dostali sme prosbu o pomoc pre túlavú fenku v obci neďaleko Košíc. Tinka mala u nás dlhší čas svoju špecifickú povahu, ale časom sa úplne zmenila – zlepšila a pevne veríme, že teraz si už nájde svoj domov.

Tinka je veselá, večne usmiata a priateľská fenočka. Super povaha, s ktorou zažijete veľa veselých dobrodružstiev. Ľudí má všetkých rada a s každým je hneď kamarátka, ale niekedy sa stáva, že zoznámenie s mužom jej trvá trošku dlhšie – stačí pár piškotiek a trošku času.

Je obľúbenec na venčení v útulku, chodí aj na výlety a všetci ju veľmi chvália. Cestu autom zvláda super, na vodítku chodí pekne a nereaguje na psov. Rada sa mazná, užíva si ľudskú spoločnosť a naťahuje o hračky s útulkáčmi. Prospel by jej základný výcvik, ako každému psíkovi.

Tinka je aktívna, miluje pohyb a bude super parťáčkou na výletoch, ale aj pri oddychovaní pri svojej rodinke. Najspokojnejšia je, keď je poriadne vybehaná a odpočíva s plným bruškom. So psami a fenkami vychádza pekne a určite bude rada, ak v domove bude mať psieho kamaráta. Hygienické návyky má a manipulácia je bezproblémová.

Tinka je vhodná pre aktívnu rodinku alebo jednotlivca. Pre ľudí, čo sú viac v prírode a v pohybe, ako doma. Domov si hľadá do bytu alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie