Casper

pes
03/2023
08.06. 2023
kríženec
60cm; 27kg - 02/2024
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dňa 08.06. nám do útulku doniesol pán 10 ŠTENIATOK, ktoré sa našli na poli pri obci Buzica.
Casper je super psík! Veselý, mily a priateľský.
Ľudí má rád a hneď je s každým kamarát. S Casperom zažijete veľa pekných chvíľ a veselých dobrodružstiev.
Má vyrovnanú a pohodovú povahu. Je stále pripravený na akúkoľvek aktivitu a je to skvelý parťák. Má veľmi rád hračky, škrabkanie a samozrejme chutné pamlsky.
Casper je aktívny psík a aby bol spokojný a šťastný potrebuje dostatok pohybu, ale vie sa aj prispôsobiť a keď je čas oddychu pekne odpočíva v peliešku.
Bude milovať výlety v prírode, kúpanie v potokoch a šantenie so svojou rodinou.
Casper je proste pes, ktorého potrebuje každá domacnosť! 🙂 Všetky jeho vlastnosti sú rozkošné, ale prospeje mu výcvik a pravidlá. Na vodítku ťahá, pretože všade chce byť a hneď.
Ak si myslíte, že rodina a domov bude u neho na prvom mieste, žiaľ musíme Vás sklamať – bude to jedlo! Jedlo je Casperov zmysel života.
So psami a fenkami vychádza úžasne a rád sa s nimi hrá. Hygienické návyky má, dnu sa správa slušne a manipulácia je bezproblémová.
Casper si hľadá aktívnu, milú rodinu, ktorá ho bude brať ako člena rodiny. Je vhodný k deťom aj pre prvopsíčkarov.
Domov si hľadá do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

áno