Danny

pes
06/2023
24.08. 2023
kríženec
šteniatko
áno
áno
áno
áno

Popis

Šteniatka Danny, Dolly a Delly sa našli na ulici Buzulucká v Košiciach.
Danny je super psík! Veselý, mily a priateľský. Ľudí má rád a hneď je s každým kamarát. S Dannym zažijete veľa pekných chvíľ a veselých dobrodružstiev. Má vyrovnanú a pohodovú povahu. Je stále pripravený na akúkoľvek aktivitu a je to skvelý parťák. Má veľmi rád hračky, škrabkanie a samozrejme chutné pamlsky. Danny je aktívny psík a aby bol spokojný a šťastný potrebuje dostatok pohybu, ale vie sa aj prispôsobiť a keď je čas oddychu pekne odpočíva v peliešku.
Bude milovať výlety v prírode, kúpanie v potokoch a šantenie so svojou rodinou.
So psami a fenkami vychádza úžasne a rád sa s nimi hrá. Hygienické návyky má a manipulácia je bezproblémová.

Danny si hľadá aktívnu, milú rodinu, ktorá ho bude brať ako člena rodiny. Je vhodný k deťom aj pre prvopsíčkarov. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

VEĽKOSŤ: 49cm; 22,5kg – 01/2024
Veľkosť v dospelosti – odhad: +/- 16kg
Mama šteniatka: Neznáma
Otec šteniatka: Neznámy

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

áno