Delly

sučka
06/2023
24.08. 2023
kríženec
šteniatko
áno
áno
áno
áno

Popis

Šteniatka Delly, Danny a Dolly sa našli na ulici Buzulucká v Košiciach.
Delly je milá, priateľská fenočka, plná energie. Ľudí má rada a vyhľadáva ich spoločnosť a pozornosť. Celé dni by sa najradšej len hrala, alebo hladkala. S Delly zažijete veľa pekných chvíľ, veselých dobrodružstiev a o zábavu budete mať postarané. Má pohodovú a aktívnu povahu. Je stále pripravená na akúkoľvek aktivitu.
Bude milovať výlety v prírode, kúpanie v potokoch a šantenie so svojou rodinou. Určite si užije aj psie športy.
Na vodítku sa ešte sem tam mení na šarkana, ale to sa časom upraví, alebo to vyrieši výcvik. So psami a fenkami vychádza bezproblémovo, rada sa s nimi hrá. Hygienické návyky treba doladiť a manipulácia je bezproblémová.

Delly si hľadá aktívnu, milú rodinu, ktorá ju bude brať ako člena rodiny. Je vhodná k deťom aj pre prvopsíčkarov. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s prístupom dnu.

VEĽKOSŤ: 48cm; 14,7kg – 05/2024
Veľkosť v dospelosti – odhad: +/- 16kg
Mama šteniatka: Neznáma
Otec šteniatka: Neznámy

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

áno