Dianka

sučka
04/2015
31.03.2021
kríženec
27cm; 8,5kg
nie
áno
áno
nie
áno

Popis

Dostali sme hlásenie o malom psíkovi, ktorý je vraj zrazený, alebo ho niekto zbil. Po psíka sme hneď išli a previezli na kliniku UVL v Košiciach. Malý psík je fenočka, ktorá dostala meno Dianka.
Dianka bola malé vystrašené a ubolené kĺbko. Pri vyšetrení sa zistilo, že zrazená nie je, ale pravdepodobne zbitá – po traume. Dianka musela ostať niekoľko dní hospitalizovaná na klinike, kde bola napojená na infúzie a začala sa liečba. Keď už bola z najhoršieho von bola prevezená k nám do útulku.
Dianka je stále v liečbe, berie 3 druhy liekov a má nasedenú gastrointestinal dietu. Už teraz na nej vidíme, že je jej dobre a je to úplne iný psík, ako keď sme ju doniesli na kliniku. Dianka je veľmi jemná fenočka, bojí sa dôverovať ľuďom, avšak nikdy sa zo strachu neprejavila agresívne. Je stále ustráchaná, ale vidíte na nej, ako veľmi chce byť s človekom, ako chce byť milovaná. Už na klinike bola veľmi oddaná, ale strach v nej bol silnejší.
Dianka je čistá láska na štyroch labkách, ktorá bola vo svojom živote veľakrát zranená, ale stále je v nej nádej. Dianka je perfektný psík, ktorý si vyžaduje citlivý prístup a veľa veľa lásky, hladkania a maznania. So psami a fenkami vychádza. Dianka je miláčik a zaslúži si najláskavejší domov na svete. Má hygienické návyky. Dianke hľadáme dočasnú opateru s prespektívou domova. Domov jej hľadáme do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Keďže je stále v liečbe a ešte ju čaká kontrola, vakcínky – musí ostať v Košiciach, alebo blízkom okolí. Domov jej hľadáme pokojný, bez malých detí.
Pre viac informácií o Dianke, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na alexandra.slobodnikova@gmail.com, alebo na tel.č. 0905671142. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Viete objednať všetko potrebné pre útulkáčikov.
PAF