Dianka

sučka
08/2023
21.09. 2023
kríženec
47cm; 16,4kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dianka k nám prišla z obce Veľká Ida, kde sa pritúlala k milému pánovi, ktorému jej osud nebol ľahostajný, ale nechať si ju nemohol a tak prišla ku nám.
Dianke bola diagnostikovaná Demodikóza- ochorenie spôsobené roztočmi Demodex canis. Hneď jej bola nasadená liečba – dostala antiparazitné tablety, kúpele a k tomu podporné doplnky. Liečba bola ukončená a nie je potrebná žiadna ďalšia špeciálna veterinárna starostlivosť o jej kožu.
Srsť krásne dorástla a Dianka je pripravená nájsť si svoj vysnívaný domov.
Dianka je milá, priateľská fenočka, plná energie. Stále je povahou ako veľké šteniatko.
Ľudí má rada všetkých, bez rozdielu a zoznámenie s ňou je rýchle a jedinečné. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť. Miluje hračky, vodu, ľudí, psov a vlastne celý svet.
Dianka je typická mladá fenočka. Všetko chce spoznávať a preskúmať, či ochutnať. Je veľmi učenlivá, vnímavá a hravá.
Rada sa hraje so svojimi kamošmi, takže so psami a fenkami vychádza bez problémov.
Dianka bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi.
Hygienické návyky má pri pravidelnom venčení a manipulácia je bezproblémová.
Dianka hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Je vhodná pre mladú, aktívnu a zodpovednú rodinku, alebo jednotlivca.
Vhodná k deťom aj pre prvopsíčkarov.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.