Dianka

sučka
08/2023
21.09. 2023
kríženec
šteniatko
áno
áno
áno
áno

Popis

Dianka k nám prišla z obce Veľká Ida, kde sa pritúlala k milému pánovi, ktorému jej osud nebol ľahostajný, ale nechať si ju nemohol a tak prišla ku nám.

Dianke bola diagnostikovaná Demodikóza- ochorenie spôsobené roztočmi Demodex canis. Hneď jej bola nasadená liečba – dostala antiparazitné tablety, kúpele a k tomu podporné doplnky. Liečba bola ukončená a nie je potrebná žiadna ďalšia špeciálna veterinárna starostlivosť o jej kožu. Srsť dorastá a v krátkom čase bude plne dorastená.

Dianka je milé, nebojácne a energické šteniatko. Má veľmi hravú a veselú povahu, s každým a so všetkým sa chce hneď hrať. Je to šikovná, učenlivá a veselá fenočka.
Je aktívna a stále niečo vymýšľa ako, sa zabaviť.
Všade musí byť, všetko musí vidieť a všetko preskúmať.
Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť.
So psami a fenkami vychádza úplne bez problémov.
Dianka nemá s ničím a nikým problém, ona miluje všetko.
Hygienické návyky je potrebné doladiť.
Keď Dianka vyrastie, bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi.
Je to šteniatko, ktoré bude presne také, aké si ho vychováte.

Dianka hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Šteniatko je vhodné pre milú, láskavú a zodpovednú rodinku, alebo jednotlivca.

VEĽKOSŤ: 25cm; 3,8kg- 10/2023
Veľkosť v dospelosti – odhad: +/- 18kg
Mama šteniatka: Neznáma
Otec šteniatka: Neznámy

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.