Donald

pes
02/2021
03.07.2021
kríženec
50cm; 21,7kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Donald sa túlal v obci Čaňa. Donald je mladý, aktívny a priateľský psík. V neposlednom rade je Donald veľmi múdry a vnímavý, to však neznamená, že nebude robiť huncútstva.

Donald má ľudí rád, aj pri venčení sa pristaví pri okoloidúcich a buď ich len oňuchá, alebo sa začne hneď tešiť a keď sa mu veľmi páčia, aj poskáče 🙂

Donald má veľmi rád aportovanie, naháňanie a akúkoľvek pohybovú aktivitu. Za pamlsok urobí čokoľvek a veľmi ho baví, keď sa mu niekto venuje a učí novým veciam. Je určite vhodný pre aktívnych ľudí, pre ľudí, čo budú mať čas sa mu venovať. Donald má tendencie občas skúšať, kde sú hranice, a to mu treba hneď vysvetliť a dodržiavať pravidlá.

Donald je veľmi dobrý pes, len ho treba brať takého, aký je a s takým aj pracovať a vychovávať. Ovláda základné povely ako sadni, ľahni, daj labku a k nohe – reaguje podľa nálady, ak má motiváciu napr. pamlsok vykoná to hneď.

So psami Donald nevychádza, ale fenky má veľmi rád. V novom domove by Donald psiu kamarátku veľmi uvítal. Donald má hygienické návyky a manipulácia je bezproblémová.
Donald si hľadá domov do bytu, alebo domu s prístupom dnu. Je vhodný pre aktívnu rodinku, alebo jednotlivca.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF