Egon

pes
08/2020
21.12.2020
x kríženec
12kg; 40cm
áno
áno
áno
nie
áno

Popis

V Košickej mestskej časti Staré mesto sa túlalo malé odrastené šteniatko, ktoré hľadalo záchranu a pomoc. Šteniatko pomoc našlo a my Vám dnes predstavujeme krásavca Egona.
Egon je typické hravé a akčné šteniatko s perfektnou povahou. Všetko ho zaujíma, všade chce byť a so všetkými je kamarát. S Egonom zažijete kopec zábavy a zážitkov, Váš život sa zmení :-)) Egon je nevyčerpateľná láska, veľký šibal a plne nabitá duracelka. Jeho denný program mu môžeme závidieť – ráno natiahnem svoje krásne labky, raňajky, pauzička, beham, lietam, skáčem, obed, pauzička, behám, behám, hrám sa, pauzička, večera, beham, hrám sa a idem spať.
“Môj dnešný plán splnený: 10 olízaných ľudí, plné misky spapané, bruško narástlo, telo mohutnie, štvornohý kamoškovia ponaháňaný a zajtra v plnej zbroji navýšiť denné limity.”
Egon potrebuje aktívnu rodinku, zodpovedného pána a za všetko dobré sa Vám odvďačí vernosťou a láskou. V dospelosti predpokladáme stredne veľký vzrast. Domov mu hľadáme do bytu, alebo domu s úplným prístupom dovnútra.
Starostlivosť o psíka je náročná a adopcia je záväzok na mnoho rokov, preto prosíme najprv si zvážte svoje možnosti a zodpovedne pristupujte k osvojeniu útulkáčika.
Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na alexandra.slobodnikova@gmail.com, alebo na tel.č. 0905671142.
V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Veľmi nám pomôžete ak sa rozhodnete pomôcť so starostlivosťou o útulkáčika (kompletné veterinárne ošetrenie, kvalitné krmivo, doplnky) svoj príspevok môžete poslať na náš Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX
Ďakujeme