Falco

pes
01/2020
11.09.2020
x kríženec
42cm; 11,7kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dňa 11.09.2020  sme zachránili psíka na základe hlásenia, ktorý ležal/sede pri zvodidlách pri krajnici v časti Zelený dvor. Psík vychudnutý, dehydrovaný a vyčerpaný s omotanou látkou okolo krku prišiel k nám do útulku.
Psík u nás dostal meno Falco. Falco v deň, keď k nám prišiel, bol extrémne vystrašený. Všetkého sa bál a kusal. Na druhý deň už bol ako vymenený. Tešil sa, hral a hladkanie si veľmi užíval.
Veď pozrite si video 🙂
Falco pravdepodobne pochádzal zo záhradkárskej oblasti, kde vznikla osada. Ako tam žil si vieme domyslieť…
Falco je zlatíčko, ak si zvykne na človeka je to chvostík a na prvé zavolanie je pri Vás, natešený s vrtiacim chvostíkom. Je to verná duša, ktorá za Vami pôjde aj na kraj sveta.
Pri cudzích ľuďoch je však nedôverčivý, potrebuje čas, aby si zvykol. V útulku je spokojný, šťastný, pretože to tam pozná, ale v cudzom prostredí sa bojí. Potrebuje k sebe skúseného človeka, ktorý vie správne reagovať. Adopcia Falca musí prebiehať postupne (aspoň 3 návštevy v útulku), nie je vhodný na okamžitú adopciu. Každá sekunda snahy nájsť si cestu k Falcovému srdiečku sa Vám milionkrát vráti v podobe úžasného psíka.
Falco zbožňuje hračky, ale nerád sa o ne delí. Je to aktívny mladý psík, ktorý má rad vodu, pohyb a akúkoľvek aktivitu s človekom. Má hygienické návyky. S fenami problém nemá, ale psov si vyberá.  Falco je vhodný do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.
AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF