Falco

pes
01/2020
11.09.2020
x kríženec
42cm; 11,7kg
áno
áno
áno
nie
áno

Popis

Dňa 11.09. sme zachránili psíka na základe hlásenia, ktorý ležal/sede pri zvodidlách pri krajnici v časti Zelený dvor. Psík vychudnutý, dehydrovaný a vyčerpaný s omotanou látkou okolo krku prišiel k nám do útulku.
Psík u nás dostal meno Falco. Falco v deň, keď k nám prišiel, bol extrémne vystrašený. Všetkého sa bál a kusal. Na druhý deň už bol ako vymenený. Tešil sa, hral a hladkanie si veľmi užíval.
Veď pozrite si video 🙂Falco pravdepodobne pochádzal zo záhradkárskej oblasti, kde vznikla osada. Ako tam žil si vieme domyslieť… Falco je zlatíčko, ak si zvykne na človeka je to chvostík a na prvé zavolanie je pri Vás, natešený s vrtiacim chvostíkom. Pri cudzích ľuďoch je ešte nedôverčivý, čiže potrebuje trošku času aby si zvykol. Ak je jeho človek zaneprázdnený, pekne si ľahne, alebo sadne k nohám a čaká. Hračky zbožňuje. Je to aktívne šteniatko, ktoré potrebuje výchovu a hlavne veľa lásky akonáhle si na človeka zvykne už ho zbožňuje. Len mu to chvíľku trvá. So psami a fenami problém nemá. Falco je vhodný do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

Veľmi nám pomôžete ak sa rozhodnete pomôcť so starostlivosťou o útulkáčika (kompletné veterinárne ošetrenie, kvalitné krmivo, doplnky) svoj príspevok môžete poslať na náš Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX
Ďakujeme

2% Z DANE