Harley

pes
07/2020
19.06. 2021
kríženec
55cm; 21,5kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Harley sa našiel na Kostolianskej ceste v Košiciach. Prišiel k nám dosť vychudnutom stave (16kg). Harley je mladý, aktívny a priateľský psík. Ľudskú spoločnosť si neskutočne užíva, vyhľadáva ju a je kamarát s každým. Všetkým sa veľmi teší a skáče od radosti, ktorú nedokáže skryť.

Ak sa raz skamarátite, získate najlepšieho kamaráta na život a Harley s Vami pôjde aj na koniec sveta a späť. Harley bude ako váš tieň a kde ste vy, je aj Harley. Vždy pozerá, s čím by Vám pomohol, na čo dozrel a čo skontroloval. Je veľmi učenlivý a rád aportuje. Má milú povahu a bude skvelý spoločník na výletoch, pri ktorých využije všetku svoju energiu, ale aj pri oddychu so svojou rodinkou na gauči.

Harley je stále usmievavý psík s dobrou náladou, ktorú prenesie aj na Vás. Prospel by mu základný výcvik poslušnosti – no s trochou pamlskov na povzbudenie a motiváciu by to nemal byť najmenší problém. Je to maznák a úžíva si ľudskú spoločnosť, hlavne škrabkanie, šantenie a objímanie.

So psami a fenkami vychádza bez problémov. Vo vnútri sa správa slušne, pri pravidelnom venčení má hygienické návyky a manipulácia s Harleym je bez problémov.

Harley je psík plný energie, ktorý si hľadá domov ku veľmi aktívnej rodinke, ktorá mu dokáže poskytnúť dostatočný pohyb a aktivity na vybitie prebytočnej energie. Harley by bol vhodný aj na psie športy, náročnejšiu turistiku a dlhé prechádzky. Kvôli svojej pojašenej povahe a skákaniu od radosti nie je vhodný ku maličkým deťom. Harley je vhodný do bytu alebo domu s úplným prístupom dovnútra.

Video si môžete pozrieť na tomto linku. 

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu: