Iris

sučka
08/2022
14.07. 2023
33cm; 12kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Iris sa našla na ulici Vyšný dvor, Košice – Krásna. Prišla k nám veľmi vystrašená, až vrčala, ale už na ďalší deň sme si k sebe našli cestu a teraz je z nej úplne iný psík. Potrebovala len zistiť, kde je a že jej nikto nechce ublížiť.

Iris je mladá, hyperaktívna fenočka, ktorá musí všetko vidieť a všade byť, také “nizkopodlažné uštekané a rozkošné šidielko”. Má veľmi hravú a veselú povahu, ktorou každému zlepší deň. Ľudí má rada všetkých, bez rozdielu. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť. Je to zlatíčko.
Má rada hračky a v lete vodu. Rada sa hraje so svojimi psími kamošmi a hlavne ak si vymyslia nejaké šibalstvo tak sa veľmi rada pridá. Takže so psami a fenkami vychádza bez problémov. Iris bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi.
Hygienické návyky má pri pravidelnom venčení, dnu sa správa slušne a manipulácia je bezproblémová.

Iris hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Je vhodná pre mladú, aktívnu a zodpovednú rodinku, alebo jednotlivca. Vhodná k deťom aj pre prvopsíčkarov.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie