Kama

sučka
09/2022
02.11. 2022
kríženec
45cm; 14,4kg - 05/2023
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Kama a jej kamarát Kali sa našli na ulici Južná trieda 62 v Košiciach.

Kama je aktívna, veľmi hravá mladá fenočka. Spočiatku pri nových ľuďoch a na novom mieste môže byť plachšia, ale stačí jej 5 minút a ukáže sa v plnej kráse ako veselá, milá a prítulná fenočka.Keď si Vás už obľúbi, bude nasledovať každý váš krok a bude si užívať spoločne strávené chvíle.
Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť, alebo len jednoduché sedenie pri “svojom” človeku. Rada sa hrá s hračkami, rada šantí a naháňa sa. Rovnako má rada aj oddychovanie a leňošenie.
S Kamou zažijete veľa pekných chvíľ a veselých dobrodružstiev. Má pohodovú povahu a je stále pripravená na akúkoľvek aktivitu, skvelá parťáčka do voza aj do koča. Bude milovať výlety v prírode, kúpanie v potokoch a šantenie so svojou rodinou.
So psami a fenkami vychádza bez problémov. Rada sa s nimi hrá a šáli. Určite by bola veľmi rada ak by v domove mala psieho kamaráta, ale je to len výhoda, nie podmienka.
Manipulácia je bezproblémová a hygienické návyky treba trošku doladiť. Kama je vhodná ku niekomu s aktívnym životným štýlom, kto by ju brával na výlety a preskúmavať svet. Kama hľadáme domov do bytu, alebo do domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie