Kane

pes
07/2020
11.07. 2023
44cm; 17kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Kane sa našiel na ulici Považská 16 v Košiciach.

Kane je mladý psík, plný energie, ktorý miluje hračky a aportovanie. Má priateľskú povahu a s každým je hneď kamarát. Pozornosť ľudí si užíva, príde sa pohladkať, ale pozornosť si nevynucuje. Rád šantí, spoznáva okolie a zaujíma ho všetko naokolo. Je stále veselý pripravený užiť si deň. Kane bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy, či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to mladý psík, ktorý bude presne taký, akého si ho vychováte.
Doporučujeme cvičák, ako pri každom psíkovi, je to prospešné ako pre psíka, tak pre jeho majiteľa. Kto sa rozhodne adoptovať si Kaneho, nikdy neoľutuje, získa vďačného a dobrého psíka.
So psami a fenkami vychádza bez problémov, rád sa s nimi hrá. Manipulácia je bezproblémová, hygienické návyky má a dnu sa správa slušne.

Kane je vhodný pre láskavú, zodpovednú a aktívnu rodinku, alebo jednotlivca. Pre ľudí, ktorí majú vyhradený čas vo svojom živote aj pre psíka. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Vhodný aj pre prvopsíčkarov.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie