Kansas

pes
06/2023
26.06. 2023
kríženec
46cm; 18,3kg - 02/2024
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Fenočku Korinu a jej dve párdňové šteniatka – Kansas a Kurt nám doniesla mestská polícia z Luníka IX, Košice.
Kansas je mladý, aktívny a hravý psík.
Na nových ľudí a nové prostredie si trošku musí zvyknúť, ale to je normálne. Potrebuje len trošku času, piškotiek aby mal možnosť si človeka oňuchať a zoznámiť sa (nikdy nie agresívny!) a potom bude Váš najlepší kamarát.
Má aktívnu povahu, ktorá si vyžaduje dostatok pohybu – výlety v prírode a dlhé prechádzky musia byť samozrejmosťou.
Bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to pohoďák do voza aj do koča.
So psami a fenkami vychádza bez problémov, rád sa s nimi hrá.
Hygienické návyky treba doladiť, dnu sa správa slušne a manipulácia je bezproblémová.
Kansas si hľadá aktívnu a milú rodinku, ktorá bude mať dostatok času sa mu venovať.
Domov si hľadá do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.
VAŠA SKÚSENOSŤ S KANSASOM:
1. “Dobrý deň, dnes sme mali na výlete psíka menom Kansas. Cestu autom zvládol v kľude , nevystrájal, pekne sedel. Jedine nastupovanie muselo ísť na rukách. Prešli sme sa na rozhľadňu , s našimi psami bol úplne v pohode , je to kľudný psík, všetko ovoniaval a skúmal. Zo začiatku bol veľmi vystrašený no potom si aj trochu pobehol. Jedine čo, ták sa bál strašne autá keď išlo okolo a ked štekali iné psy. Inak strašne miluje deti, od mojej dcérky sa nepohol ani na krok. Správa sa úplne bez problémov. Je to úžasný mladý psík, ktorý s nikým a ničím nemá problém. Keďže vôbec neskáče a je vážne kľudný je vhodný aj ku najmenším deťom. Určite ho vezmeme ešte raz ak bude taká možnosť.”

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie