Karla

sučka
03/2019
kríženec
50cm; 19,1kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Karla je plachšia fenočka, ktorá potrebuje veľa lásky, trošku trpezlivosti a láskavý domov. Karla pomaličky začína dôverovať ľuďom a veľmi jej pri tom pomáhajú piškotky. Keď si na človeka zvykne, je veľmi prítulná, milá a rada sa nechá škrabkať. Keď sa cíti bezpečne, osmelí sa, je zvedavá a zaujíma sa o okolie. Venčenie má rada a pekne chodí na vodítku a prechádzku si užíva. Bojí sa prudkých pohybov a nečakaných pohybov, vtedy sa zľakne, prikrčí a snaží sa újsť do bezpečia – miesto, kde to pozná. ZO STRACHU NIE JE AGRESÍVNA!
Psíkov sa spočiatku bojí, ale keď ich spozná, vychádza aj so psami aj s fenkami. Karla má hygienické návyky a dnu sa správa slušne.

Karla potrebuje pokojný domov a láskavého, trpezlivého majiteľa, ktorý jej pomaličky ukáže, že sa nemá čoho báť. Karle hľadáme domov bez malých detí, pokojnú domácnosť s milujúcim majiteľom. Karla potrebuje len trošku času a láskavý prístup a bude z nej spokojná a šťastná fenočka. Karle hľadáme nový domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

Psík nie je hračka pre deti! Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF