Lesa

sučka
06/2022
02.12. 2023
kríženec
50cm; 15,1kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Fenočka, ktorá u nás dostala meno Lesa sa našla na ulici Adlerova v Košiciach.
Prišla k nám veľmi vystresovaná, ale postupom času s kopou lásky a s pamlskami sa z nej stala oddaná fenočka. Leska je úžasná, jemná a veľmi priateľská dušička. Ľudí má veľmi rada, ich spoločnosť a hladkanie. Konečne si užíva život, lásku a bezpečie a na to zlé čo prežila na ulici rýchlo zabudla.
Na nových ľudí a nové prostredie si trošku musí zvyknúť, ale to je normálne. Potrebuje len trošku času, piškotiek aby mala možnosť si človeka oňuchať a zoznámiť sa. Trošku ešte reaguje ustráchane na nové podnety, ale ak človeku dôveruje je úplne super a všetko zvládne.
Miluje plyšáky a hračky, ktoré môže okusovať, taktiež sa rada pohraje so psími kamošmi. S Leskou zažijete veľa pekných chvíľ a veselých dobrodružstiev a bude to najvďačnejší psík pod slnkom. Má pohodovú a tak akurát aktívnu povahu. Je stále pripravená na akúkoľvek aktivitu a je to skvelá parťáčka do voza aj do koča. Bude milovať výlety v prírode a šantenie so svojou rodinou. V čase oddychu si užíva pohodlný peliešok, plné bruško a bezpečie.
So psami a fenkami vychádza bez problémov.
Má hygienické návyky a dnu sa správa slušne. Je to fakt veľké zlatíčko a sme radi, že ju máme a pevne veríme, že si rýchlo nájde úžasný domov, ktorý si zaslúži.
Lesa si hľadá milú, trpezlivú a láskavú rodinku. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie