Lora

sučka
12/2019
01.06. 2022
kríženec
46cm; 13,1kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Lora je ďalší prípad ľudskej NEZODPOVEDNOSTI A ĽAHOSTAJNOSTI!

Lora pochádza z obce neďaleko Košíc, kde sa absolútnou nezodpovednosťou majiteľov namnožili psy!

Na jednom dvore žilo 14 psíkov, ktoré sa množili medzi sebou, bili sa a živorili. Väčšine chýba potrebná socializácia, ktorá bola v “domove” plne zanedbaná ako všetko…

Tak ako ostatní psy z tohto dvora, aj Lora k nám prišla podvýživená, plachá a nesocializovaná – nezvyknutá na ľudský dotyk a lásku.

Lora je ešte stále spočiatku trochu plachá a nedôverčivá k novým ľuďom, no stačí pár milých slov, pamlsok a získate si jej srdce. Ide o veľmi nežnú a milú fenočku, ktorá si nadovšetko užíva to čo pred tým nepoznala – ľudskú blízkosť a lásku. Keď si získate jej dôveru, nepohne sa od Vás na krok a pôjde s vami na koniec sveta.

Lora je kvôli svojej prvotnej plachosti vhodná ku niekomu, kto už psíka mal. Lora má veľmi rada pamlsky, hladkanie a škrabkanie, vyhrievanie na slniečku v pohodlnom peliešku.

Zo všetkého najradšej sa ale “hádže” do náruče a objíma sa. Spočiatku nemá rada nové situácie a hlasné zvuky, vtedy sa môže trošku zľaknúť.

Lora vychádza so psami aj fenkami.
Pri pravidelnom venčení má hygienické návyky, veci neničí a vo vnútri sa správa slušne.

Lora si hľadá nový domov do bytu, alebo do domu s úplným prístupom dnu, vyrovnaný psí spoločník v novom domove bude len plusom a pomocou pri ďalšej socializácii Lory.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu: