Lu

sučka
12/2019
01.06. 2022
kríženec
45cm;
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Lu je ďalší prípad ľudskej NEZODPOVEDNOSTI A ĽAHOSTAJNOSTI!

Lu pochádza z obce neďaleko Košíc, kde sa absolútnou nezodpovednosťou majiteľov namnožili psy!

Na jednom dvore žilo 14 psíkov, ktoré sa množili medzi sebou, bili sa a živorili. Väčšine chýba potrebná socializácia, ktorá bola v “domove” plne zanedbaná ako všetko…

Lu je milá, jemná fenočka s priateľskou povahou. Spočiatku môže byť trošku plachšia a človeka musí spoznať. Netrvá to však dlho a Lu Vám začne dôverovať a získate perfektnú, hravú a šantivú kamarátku. Samozrejme treba s ňou ešte pracovať, socializovať a bude z nej dokonalá fenočka.
Lu má veľmi rada prechádzky a mojkanie. Je to veľké zlatíčko.
Bude skvelý parťák či už na turistiku, ale aj na vylihovanie pri svojom páničkovi.
So psami a fenkami vychádza pekne a bez problémov.
Hygienické návyky má pri pravidelnom venčení. Manipulácia je bezproblémová.

Lu si hľadá domov do bytu, alebo domu s prístupom dnu. K ľuďom, ktorí budú mať dostatok času sa jej venovať. Človek nemusí byť extra skúsený, ale určite je vhodnejšia pre ľudí čo už psíka mali.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie