Lu

sučka
12/2019
01.06. 2022
kríženec
45cm;
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Lu je ďalší prípad ľudskej NEZODPOVEDNOSTI A ĽAHOSTAJNOSTI! Lu pochádza z obce neďaleko Košíc, kde sa absolútnou nezodpovednosťou majiteľov namnožili psy! Na jednom dvore žilo 14 psíkov, ktoré sa množili medzi sebou, bili sa a živorili. Väčšine chýba potrebná socializácia, ktorá bola v “domove” plne zanedbaná, ako všetko…

Lu je jemná, spočiatku plachá fenočka. Potrebuje si na nových ľudí a prostredie zvyknúť, ale je šikovná a každý deň nás niečím novým prekvapí. Samozrejme, treba s ňou ešte pracovať, socializovať a bude z nej perfektná fenočka. Keď si zvykne, je priateľská, milá a má veľmi rada prechádzky. Je to zlatíčko. Bude skvelý parťák či už na turistiku, ale aj na vylihovanie pri svojom páničkovi.

So psami a fenkami vychádza pekne, ale misku s jedlom si pred nimi stráži! Hygienické návyky je potrebné doladiť. Pri manipulácií trošku stuhne, ale inak je bezproblémová.

Lu si hľadá domov do bytu alebo domu s prístupom dnu. K ľuďom, ktorí budú mať dostatok času sa jej venovať. Človek nemusí byť extra skúsený, ale určite je vhodnejšia pre ľudí, čo už psíka mali.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu: