Luis

pes
07/2015
10.08.2021
kríženec
52cm; 19,7kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Luis sa našiel na čerpacej stanici, Košice-KVP.  Luis je dobrý, milý a priateľský psík. Má veľmi, veľmi rád ľudskú pozornosť. Rád sa pohrá s hračkami, preferuje hlavne loptičky. Je pokojnej a vyrovnanej povahy, vhodný aj pre prvopsíčkarov. Je to obľúbenec na venčení v útulku a dostáva veľké pochvaly.

So psami a fenkami vychádza, ale ich spoločnosť nevyhľadáva, v domove však spoločnosť fenočky určite uvíta, možno aj psíka. Manipulácia je bezproblémová a má 100% hygienické návyky. Dnu sa správa slušne, pekne ležká vo svojom peliešku.

Luis si hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Je to zlatušik a zaslúži si najláskavejší domov.

ZDRAVOTNÝ STAV:
Luis má zníženú funkciu štítnej žlazy, užíva 1tb. raz denne. Lieky nie su finančné náročné a stačí raz za rok kontrola u veterinára.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF