Maťko

pes
09/2021
30.05. 2022 (05.01. 2022)
kríženec
43cm; 11kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Maťko sa našiel pri kontajneroch na odpad v obci neďaleko Košíc. Pravdepodobne ho tam niekto vyhodil. Maťko sa neskôr adoptoval, ale žiaľ sa nám z adopcie vrátil.

Aký je útulkáčik Tonko, nám napísal náš kolega Richard, ktorý sa oňho v útulku stará:
Maťko nemá problém so žiadnym človekom, na veku a pohlaví nezáleží, teší sa každému. Je to hravý a veselý psík, ktorý je neustále v pohybe a vyhľadáva si zábavku, ktorú by mohol podniknúť. Je to trochu živé striebro, ktoré je v kľudovom stave, len keď spí, alebo sa fajne napapá. Keďže ide o mladého psíka, je vhodný aj ku prvopsíčkárom, ale treba rátať s tým, že potrebuje doladiť výchovu a základnú poslušnosť.

So psami a fenkami vychádza bez problémov, veľmi rád sa naháňa a hrá s inými psami. Má rád vodu a namáčanie sa v bazéniku. Maťko bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy, či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Hygienické návyky má, dnu sa správa podľa nálady, občas šteká, občas niečo presunie.

Maťko je vhodný do bytu, alebo do domu s prístupom dnu, ku niekomu kto mu dokáže venovať čas a kto mu dokáže zabezpečiť potrebný pohyb a aktivitu. Najlepšie ak v domove bude už psík, aby mal parťáka.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF