Meggy

sučka
04/2012
04.04. 2024/13.04. 2018
kríženec NO
59cm; 34,5kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Meggy sa nám žiaľ po viac ako piatich rokoch vrátila z adopcie. V domove sa natoľko zmelila situácia, že nebolo iná možnosť.
Meggy je úžasná psia dáma a chodiaca láska. Na svoj vek stále pomerne aktívna, veselá a hravá. Miluje hračky – stále si nosí nejakú hračku v papuľke a chodí s ňou za človekom. Zoznámenie s ňou je rýchle a veselé.
Veľmi rada sa necháva hladkať a na jej očkách priam vidíte ako túži po láske a aby sa jej niekto venoval.
Na vodítku chodí pekne a ovláda základné povely, samozrejme za tieto povely očakáva pamlsok, ak ho nedostane tvári sa urazene.
Meggy je nenáročná psia dušička, ktorej ku spokojnosti stačí láskavý človek, HRAČKY, chutné jedlo, krátke pomalé prechádzky a pohodlný peliešok. Aj keď je staršia zaslúži si dostať šancu na nový domov, kde si najviac bude užívať blízkosť svojej rodiny( a hračky).
S fenkami v domove nevychádzala, u nás v útulku ich znesie a so psami vychádza bez problémov. Meggy psov/fenky dosť ignoruje, nevyhľadáva ich spoločnosť a prechádza sa len so svojou hračkou. Vhodná aj ku mačkám.
Hygienické návyky má, dnu sa správa slušne a manipulácia je úplne bezproblémová.
Meggy by bola najspokojnejšia pri domčeku s prístupom dnu a kvalitnou zateplenou búdkou. Meggy v chladných mesiacoch musí mať prístup dovnútra.
Vhodná aj do bytu, ale schody by pre ňu boli problém.
Meggy je vhodná do pokojnej, menej aktívnej a láskavej rodinky.
Ak hľadáte pokojného, milého a nenáročného psíka – tak ste ho našli. Meggy bude skvelá spoločníčka a štvornohý terapeut. Vhodná aj pre prvopsíčkarov a starších ľudí.
ZDRAVOTNÝ STAV MEGGY:
Zdravotný stav Meggy je primeraný veku. Na chôdzi vidno krívanie na prednú labku a zadné labky tiež už úplne nepočúvajú ako za mlada. Ale stále je to veľká fešanda!
Je potrebné podávať kĺbovú výživu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie