Monty

pes
06/23
12.12. 2023
kríženec
47cm; 15,4kg- 12/2023
áno
áno
áno
áno

Popis

Monty sa našiel na ulici Trebišovská v Košiciach.

Monty je milý a energický mladý psík. Má veľmi hravú a veselú povahu, s každým a so všetkým sa chce hneď hrať. Je to šikovný, učenlivý a veselý psík. Rád aportuje a okusuje paličky. Je aktívny a stále niečo vymýšľa ako sa zabaviť. Všade musí byť, všetko musí vidieť a všetko preskúmať. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť.
So psami a fenkami vychádza úplne bez problémov. Monty nemá s ničím a nikým problém, on miluje všetko. Hygienické návyky má a manipulácia je bezproblémová. Monty bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi.
Je to mladučký psík, ktorý bude presne taký, ako si ho vychováte.

Monty hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Monty hľadá láskavú, zodpovednú rodinku, ktorá vo svojom živote má vyhradený čas aj pre psíka. Vhodný pre prvopsíčkarov.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

áno