Monty – rezervovaný

pes
05/2014
21.05.2021
kríženec bígla
45cm; 27,6kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Monty k nám prišiel po smrti svojej majiteľky. Ostal sám na dvore a nemal sa o neho kto postarať. Montyho doterajší život nebol ideálny, bol viac na ulici ako doma. Vedel si otvoriť bránku a utekal, nikto to neriešil. Ľudia z obce ho len odháňali. Aj keď mal rodinu, mal samotársky život a veľa pohladenia, socializácie s človekom nezažil.

Monty je to klasický bíglik, tvrdohlavý a keď si niečo zmyslí ide si svoje. Nie je to typ psíka, ktorý ku Vám hneď príde, ale potrebuje chvíľku kým človeka k sebe pustí. (Monty chvíľku potrebuje len preto, aby Vám dal čas vytiahnuť pamlsok :-)) a hneď je kamarát. Ako sa hovorí láska ide cez žalúdok – tak u Montyho to platí na 110%!

Je veľmi inteligentný a keď má správnu motiváciu (rozumej jedlo), tak je to najvychovanejší pes na svete. Keď sa s človekom zoznámi a cíti sa bezpečne, rád sa nechá hladkať, skáče a pýta si pozornosť – tá mu v živote veľmi chýbala. Má veľmi rád výlety a je to aj obľúbenec na venčení v útulku. Rád sa hrá a plyšáky má najradšej.

Má hygienické návyky a dnu sa správa slušne. Psov si skôr nevšíma a nevyhľadáva ich prítomnosť, ale keď sa už s nejakým stretne tak sa poteší a ide ďalej. Montymu hľadáme nový domov ideálne domček s úplným prístupom dnu, ale zvykne si aj na byt.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

Psík nie je hračka pre deti! Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF