Naira

sučka
03/2022
10.03. 2024
50cm; 17,4kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Nairu a Nathana k nam do útulku priniesla ich majiteľka, ktorá odchádza do zahraničia a psov nechcela nechať napospas osudu v dedine…

Naira je perfektná, milá a vyrovnaná fenočka. Teší sa každému človeku, je jedno či ide o deti, dospelých, alebo starších ľudí, je rada za každé pohladkanie a ľudskú pozornosť. Má úžasnú a bezproblémovú povahu. Je prispôsobivá a vďačná za všetko. Jej povahu oceníte! Naira je aktívna tak akurát. Bude perfektná parťáčka na prechádzkach, ktoré miluje, ale aj pri oddychu so svojou rodinkou.
So psami a fenkami vychádza veľmi dobre. Boli by sme veľmi veľmi radi ak by sa našiel spoločný domov pre Nathana a Nairu pretože sa majú veľmi radi. Manipulácia je bezproblémová, hygienické návyky má a dnu sa správa slušne.

Naira je nenáročná a veľmi dobrá, vhodná aj pre prvopsíčkarov. Hľadáme jej milú rodinku, ktorá bude mať dostatok času sa jej venovať. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu, hlavne pre jej priateľskú a spoločenskú povahu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie