Odin

pes
07/2020
31.10.2020
x kríženec
50cm; 17,5kg
áno
áno
áno
nie
áno

Popis

Dostali sme hlásenie s prosbou o pomoc pre psíka na zastávke na sídlisku Nad Jazerom v Košiciach. Psík tam bol dlhší čas…bol zablšený a mal na sebe niekoľko kliešťov.

U nás dostal meno Odin. Odin je teraz v bezpečí a jeho život sa vďaka záchrane zmenil. Odin je odrastené, veľmi múdre šteniatko, ktoré bude v dospelosti väčšie vzrastu. S ľuďmi je veľmi rýchlo kamarát, všetkých má veľmi rád. So psami a fenkami vychádza bez problémov, je to ešte mladučký hravý psík. Rád spoznáva všetko na okolo, miluje prechádzky kde všetko skúma a teší sa, že sa môže vyšantiť. Má rád plyšákov, loptičky, hračky o ktoré sa rád naťahuje so svojimi kamošmi.

Hygienické návyky má a dnu neničí. Je vhodný pre aktívnu rodinku, ktorá bude mať čas sa mu venovať.
Ideálny domov bude domček so záhradkou, najlepšie ak tam už bude mladý psík aby sa spolu vyšantili. Domček s prístupom dnu. Pri dostatku pohybu je vhodný aj do bytu, ale treba si uvedomiť, že to bude väčší psík.
Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

Veľmi nám pomôžete ak sa rozhodnete pomôcť so starostlivosťou o útulkáčika (kompletné veterinárne ošetrenie, kvalitné krmivo, doplnky) svoj príspevok môžete poslať na náš Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX
Ďakujeme

2% Z DANE