Odin

pes
02/2022
26.05. 2022
kríženec
šteniatko
áno
áno
áno
áno

Popis

Odin sa niekoľko dní túlal v obci Žarnov, bol plachý a nebolo jednoduché ho chytiť, ale vďaka nálezcom, ktorým jeho život nebol ľahostajný, sa to podarilo a doniesli nám ho do útulku.

Odin je milé, hravé šteniatko a po jeho plachej povahe už nie je ani stopa. Má veselú povahu a s každým sa chce hneď hrať. Je to šikovný a učenlivý psík. Je aktívny a stále niečo vymýšľa, ako sa zabaviť. Všade musí byť, všetko musí vidieť a všetko preskúmať. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť.

So psami a fenkami vychádza úplne bez problémov a v útulku má už veľa kamarátov. Odinko nemá s ničím a nikým problém, on miluje všetko. Hygienické návyky je potrebné doladiť. Keď Odin vyrastie, bude skvelý parťák na výletoch, ale aj na vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to šteniatko, ktoré bude presne také, aké si ho vychováte.

ZDRAVOTNÝ STAV:

Odin k nám prišiel s poranenou a opuchnutou pravou panvovou končatinou. Bola mu nasadená liečba ATB, vyšetrenie u ortopéda a RTG vyšetrenie. Zistilo sa, že má avulznu zlomeninu tuberositas tibiae – laicky povedané mal zistenú zlomeninu v oblasti, kde sa upína väz z jabĺčka. Odin na labku pekne došľapuje a krívanie má 1.stupňa. O minimálne 3 týždne ho čaká kontrola. Táto zlomenina môže a nemusí mať následky v dospelosti. Ak by si Odin našiel domov už teraz, útulok uhradí všetky veterinárne náklady na liečbu labky.

Odin hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Šteniatko je vhodné pre láskavú, zodpovednú a aktívnu rodinku alebo jednotlivca. Pre ľudí, ktorí majú vyhradený čas vo svojom živote aj pre psíka.

VEĽKOSŤ: 43cm; 10,3kg – 15.06. 2022
Veľkosť v dospelosti – odhad: stredný vzrast (+/- 20kg)
Mama šteniatka: Neznáma
Otec šteniatka: Neznámy

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF