Olaf

pes
11/2018
29.11.2020
x kríženec
47cm; 17,2kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Olaf sa niekoľko dní túlal v obci Poľov. Jedna milá pani ho kŕmila a snažila sa mu pomôcť, vďaka nej sme sa o ňom dozvedeli a zobrali do útulku.

Olaf je psík, ktorý Vám dá celé svoje srdce. Je veľmi milý, maznavý a priateľský psík. Olaf potrebuje ľudskú pozornosť a cítiť lásku, ktorá mu doteraz asi veľmi chýbala. Je aktívny, miluje loptičky a pohyb. Veľmi rád sa hrá a užíva si všetko dobré. Olafa treba ešte trošku naučiť na vodítko a základné veci, ktoré ho nemal kto naučiť. Inak je to perfektný psík. Psov si vyberá a s fenky má rad. Olafovi hľadáme aktívnu rodinku, ktorá bude mať čas sa mu venovať. Pri pravidelnom venčení má hygienické návyky.

Olaf bude najšťastnejší v domčeku s úplným prístupom do vnútra, má veľmi priateľskú povahu a určite by bol smutný byť separovaný od svojej rodiny.

PRE VIAC INFORMÁCIÍ, ALEBO V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA TEL.Č. 0907441447. V PRÍPADE NEDOSTUPNOSTI NÁM PROSÍME NAPÍŠTE SMS.

Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF