Olaf

pes
11/2018
29.11.2020
x kríženec
47cm; 17,2kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Olaf sa niekoľko dní túlal po obci Poľov. Jedna milá pani ho kŕmila a snažila sa mu pomôcť, vďaka nej sme sa o ňom dozvedeli a zobrali do útulku. Olaf je psík, ktorý Vám dá celé svoje srdce. Je veľmi milý, maznavý a priateľský psík. Olaf potrebuje ľudskú pozornosť a cítiť lásku, ktorá mu doteraz asi veľmi chýbala. Je aktívny, miluje loptičky a pohyb. Veľmi rád sa hrá a užíva si všetko dobré. Olafa treba ešte trošku naučiť na vodítko a základné veci, ktoré ho nemal kto naučiť. Inak je to perfektný psík. Psov a fenky si zatiaľ u nás vyberá, nevieme, ako to bude v domove a mimo útulku. Olafovi hľadáme aktívnu rodinku, ktorá bude mať čas sa mu venovať. Olaf bude najšťastnejší v domčeku s úplným prístupom do vnútra, má veľmi priateľskú povahu a určite by zle znášal byť separovaný od svojej rodiny.
Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Veľmi nám pomôžete ak sa rozhodnete pomôcť so starostlivosťou o útulkáčika (kompletné veterinárne ošetrenie, kvalitné krmivo, doplnky) svoj príspevok môžete poslať na náš Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX
Ďakujeme