Rony

pes
07/2007
01.10. 2020
x kríženec
44cm; 16,8kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Rony mal svoju paničku, ktorá ho milovala a starala sa o neho a dlhé roky mal krásny život. Bohužiaľ panička mu zomrela a Rony prišiel o to najcennejšie, čo mal. Pozostalá rodina mu nedokázala zabezpečiť domov, a tak na staré kolená skončil 13 ročný Rony v útulku.

Rony u nás absolvoval veterinárnu prehliadku, na ktorej sa zistilo, že má kryštáliky v moči, bola mu nasadená liečba a určená dieta, to znamená, že musí papať len granulky z veterinárneho radu FARMINA VETLIFE – Struvite.Tieto granulky musí mať aspoň 6 mesiacov a potom sa zopakujú testy. Na veterinárnom vyšetrení sa ešte zistilo, že má útvar pri konečníku, ktorý mu spôsoboval bolesti, preto Rony podstúpil operáciu a útvar mu bol odstránený. Rana sa pekne hojí a Rony už ani nevie, že tam niečo mal.

Rony napriek svojmu veku je stále veľmi aktívny pánko, ktorý si zaslúži novú šancu. Nedovoľme, aby dožil v útulku, zo skúseností vieme, že staručký psík s čiernou srsťou má malé šance na adopciu. Bohužiaľ, je to tak, preto prosíme aspoň o zdieľanie, aby Rony takto neskončil.

Rony má ľudí veľmi rád, je to maznáčik a užíva si škrabkanie, hladkanie a pocit, že ho má niekto rád. Psov-samcov a fenky bohužiaľ rád nemá. Ronymu hľadáme nový domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dovnútra. Rony má hygienické návyky a dnu sa správa slušne. “Roňko” bude skvelý spoločník pre starších ľudí, navzájom si dajú lásku, spoločnosť a radosť do života.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

Veľmi nám pomôžete ak sa rozhodnete pomôcť nám so starostlivosťou o Ronyho. Rony potrebuje špeciálne granulky – Farmina Vet Life dog Struvite Management, ktoré nám viete zakúpiť:

1. Petstar, Cimborková 8, Košice u MVDr. Bereščáka.
2. Na stránke www.veterinarnediety.eu

Alebo nám pomôcť finančne, každé euro POMÔŽE.
Svoj príspevok môžete poslať na náš Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX
Poznámka: rony
Ďakujeme

2% Z DANE