Rose

sučka
01/2022
11.12. 2023
kríženec
65cm; 31,5kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Rose sa našla ako sa túla pri U.S. Steel. Prišla k nám špinavá, vystresovaná a veľmi hladná.

Rose je milá, priateľská fenočka, taký vrtichvostík s úžasnou povahou. Ľudí má rada všetkých, bez rozdielu. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť. Rada sa hrá s hračkami, rada šantí a naháňa sa so psími kamošmi. S Rose zažijete veľa pekných chvíľ a veselých dobrodružstiev. Má pohodovú povahu a je stále pripravená na akúkoľvek aktivitu, skvelá parťáčka do voza aj do koča. Bude milovať výlety v prírode, kúpanie v potokoch a šantenie so svojou rodinou.

So psami a fenkami vychádza bez problémov. Hygienické návyky má pri pravidelnom venčení a manipulácia je bezproblémová.

Rose hľadá domov ideálne k domčeku s prístupom dnu a kvalitnou zateplenou búdkou, pri dostatočnom pohybu bude spokojná aj v byte. Je vhodná pre mladú, aktívnu a zodpovednú rodinku, alebo jednotlivca. Vhodná k deťom aj pre prvopsíčkarov.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie