Simi – rezervovaná

sučka
17.03. 2022
17.03. 2022
kríženec NO
šteniatko
áno
áno
áno
áno

Popis

Mamka šteniatok Saška bola zachránená v obci Veľká Ida z veľmi nevhodných podmienok. Po niekoľkých dňoch v útulku nám Saška pripravila veľké prekvapenie, keď nečakane porodila 5 maličkých šteniatok. Neverili sme, že kostrička ako ona, kosť a koža, porodí. Stalo sa. My sami dobre vieme, že na svet prišlo ďalších 5 šteniatok, ktoré sa pridajú k tisícom nechcených psíkov v útulkoch.

Takto na svet prišlo 5 šteniatok – fenočky Simi, Sue, Sera, Shely a jediný chlapček Story.

Simi je malá princeznička. Veľmi hravá, energická fenočka. Rada sa hraje so svojimi súrodencami, ale je to ešte drobunké ťarbavé šteniatko.
Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť.

Veľmi rýchlo sa učí všetkému novému, bude to šikovná fenočka a skvelý parťák či už na turistiku, psie športy, či len tak na vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to len malé šteniatko, ktoré bude presne také, aké si ho vychováte.

Kvôli správnej socializácii je nutné ich minimálne do pol roka ich veku mať v domácnosti – vo vnútri, kde majú stály styk s ľuďmi, t.j. nie umiestnenie na dvore. Simi hľadáme milú, aktívnu rodinku, ktorá má vo svojom živote vyhradený čas aj pre psíka. Domov jej hľadáme do bytu, alebo domu s prístupom dnu.

VEĽKOSŤ: 3,7kg – 04.05. 2022
Veľkosť v dospelosti – odhad: veľký vzrast (+/- 20kg)
Mama šteniatok: Saška 47cm; 24,5kg
Otec šteniatok: neznámy

Vzhľadom na nízky vek šteniatka preferujeme adopciu na Slovensku. Prevoz cez hranice do Čiech je možný až po kompletnej vakcíne, ktorá bude najskôr o 2 mesiace.

Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať. Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0905671142, alebo na alexandra.slobodnikova@gmail.com.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF