Snoopy – rezervovaný

pes
05/2021
19.04. 2022
kríženec
40cm; 14,3kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Snoopy sa našiel dňa 19.04. 2022 na ulici Humenská 1 v Košiciach. Snoopy je zlatíčko. Ľudí si trošku vyberá – ak sa mu človek zapáči, tak je to u neho ako láska na prvý pohľad. Ak sa mu nepozdáva, tak to nie je až taký problém, pretože stačí pár piškotiek a ako sa hovorí – láska ide cez žalúdok – tak u Snoopyho to platí a po chutnom úplatku je veľký kamarát.

Snoopy je šikovný, učenlivý a hravý psík. Je to veľký gurmán a za maškrtu urobí čokoľvek, takže aj výcvik bude jednoduchý.  Bude perfektný parťák na výletoch, ale aj pri leňošení – je prispôsobivý a veľmi dobrý psík. Vhodný je aj k deťom a komukoľvek, kto bude zdieľať jeho veselú a aktívnu povahu. So psami a fenkami vychádza pekne.

Snoopy si hľadá aktívnu rodinku, ktorá vo svojom živote má vyhradený čas na psíka. Je vhodný pre veselých ľudí, ktorí ocenia jeho hravú povahu. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF