Akim

pes
04/2021
02.10. 2022
kríženec
50cm; 20,9kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Akim sa našiel na ulici Narcisová v Košiciach. Prišiel zablšený, chudučký a okolo krku mal lano omotané ešte kusom látky, ktoré ho dusilo! Akim bol spočiatku ustráchaný, bojazlivý, ale nikdy nie agresívny. Potreboval len čas zistiť, že mu nechceme ublížiť. Teraz je Akim úplne iný psík, perfektný!

Akim má srdce na dlani, všetkým sa teší, všetkých má hneď rád. Je jedno, či ide o dieťa, dospelého, alebo staršieho človeka. Akim je aktívny psík plný energie, ktorý je veľmi hravý a neobsedí dlho na jednom mieste. Aby bol spokojný, potrebuje pohyb, dlhé prechádzky a výlety. Bude milý spoločník aj pri oddychovaní so svojou rodinkou. Zbožňuje plyšáky, hračky a šalenie sa s inými psíkmi, ktorí ho vyzývajú do hry. So psami a fenkami vychádza bez problémov.

Hygienické návyky ešte treba doladiť, ale vovnútri sa správa slušne. Manipulácia je bezproblémová. Akim je vhodný do aktívnej rodinky, ku deťom, aj pre prvopsíčkarov. Rozhodne nie je vhodný pre “domasedov”. Akim hľadá láskavú, zodpovednú rodinku, ktorá vo svojom živote má vyhradený čas aj pre psíka. Domov si hľadá do bytu alebo domu s úplným prístupom dovnútra.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu: