Alvin

pes
06/2019
05.06. 2022
kríženec
50cm; 22kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

ALVIN SI UŽIL “KRÁSNY DEŇ S ÚTULKÁČIKOM” A AKÝ BOL SA DOČÍTATE V TEXTE ☀️

💙 ÚTULKÁČIK ALVIN HĽADÁ SUPER DOMOV 💙

Alvin sa našiel dňa 05.06. 2022 na ulici Námestie oceliarov, Košice – Šaca.
Alvin je mladý, aktívny psík so super povahou. Ľudí má rád, všetkých bez rozdielu. Má priateľskú povahu a ľuďom sa veľmi teší. Zatiaľ sme neprišli ani na jednu jeho zlú vlastnosť, je to psík za odmenu.
Rád sa hrá, ideálny na psie športy a je s ním stále veselo. Pripravený na každé dobrodružstvo, ktoré s ním chcete podniknúť.
Je veľmi učenlivý, múdry a rozumný.
S fenkami vychádza bez problémov, psov si vyberá a pri jedle si stráži pred psami misku.
Manipulácia je bezproblémová a má hygienické návyky.
Alvin si hľadá aktívnu rodinku, ktorá ho bude brať ako člena rodiny, pretože Alvin bude perfektný rodinný pes a parťák do života.
Ideálny domov je domček s prístupom dovnútra, pri dostatku pohybu bude skopojný aj v byte.
VAŠA SKÚSENOSŤ S ALVINOM:

1. “Alvin je úžasný psík so skvelou povahou. Maximálne pokojný v prítomnosti iných ľudí aj psíkov, počas prechádzky sa často krát zastavil a vypýtal si pohladkanie. Bol aktívny, poslušný a nemali sme s ním jediný problém. 🙂

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie