Alvin

pes
06/2019
05.06. 2022
kríženec
50cm; 19kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Alvin sa našiel dňa 05.06. 2022 na ulici Námestie oceliarov, Košice – Šaca. Alvin je mladý, aktívny psík so super povahou. Ľudí má rád všetkých bez rozdielu. Zatiaľ sme neprišli ani na jednu jeho zlú vlastnosť, je to psík za odmenu.

Rád sa hrá, bude ideálny na psie športy a je s ním stále veselo. Je pripravený na každé dobrodružstvo, ktoré s ním chcete podniknúť.
Je veľmi učenlivý, múdry a rozumný. S fenkami vychádza bez problémov, psov si vyberá a pri jedle si stráži pred psami misku.

Manipulácia je bezproblémová a má hygienické návyky. Alvin si hľadá aktívnu rodinku, ktorá ho bude brať ako člena rodiny, pretože Alvin bude perfektný rodinný pes a parťák do života. Ideálny domov je domček s prístupom dovnútra, pri dostatku pohybu bude spokojný aj v byte.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu: