Amos

pes
24.10. 2022
26.10. 2022
kríženec
39cm; 12kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Fenočku Angie a jej sedem približne dvojdňových šteniatok nám doniesla mestská polícia z Luníka IX.
Amos je jeden zo siedmych súrodencov.
Amos je mladý, aktívny a veľmi citlivý psík. Na nových ľudí a nové prostredie si však musí zvyknúť. Trpezlivosť a láskavý prístup je to čo potrebuje a potom sa z neho stane fantastický psík!
Amosko potrebuje skúseného, trpezlivého majiteľa, ktorý vie ako správne reagovať, ako postupovať a spolu nájdu správnu cestu.
Keď pominie strach a neistota Amos sa zmení na úžasného, milujucého a verného psíka. Je to zlatíčko, ktoré sa chce maznať a splní Vám všetko čo budete chcieť.
Amosko má inak perfektnú povahu. Aktívny je tak akurát a prispôsobí sa. Keď je čas na oddych, bude pokojne ležať, keď je čas na pohyb pôjde s Vami aj na koniec sveta. Je hravý a rád sa so svojim človekom pohrá, vyblázni a užije si mojkanie. Taktiež má rád hračky a veľmi rád sa šáli so svojimi psími kamarátmi.
So psami a fenkami je absolútne nekonfliktný a má všetkých veľmi rád. Určite by bolo veľké plus ak by v domove mal Amos vyrovnaného psieho kamaráta.
Hygienické návyky má. Manipulácia pri človeku na ktorého už je zvyknutý je bezproblémová.
Amosko nie je typ psíka, ktorý ku Vám pribehne a začne po Vás skákať a tešiť sa, ale ako sa hovorí “Trpezlivosť ruže prináša” tak v tomto
prípade Vám prinesie verného a milujúceho štvornohého priatelia.
Amos si hľadá domov bez detí, pokojnú domácnosť s milujúcim majiteľom, ktorý pre neho bude mať dostatok času.
Domov si hľadá do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

áno