Bertík

pes
09/2022
05.10. 2022
kríženec
57cm; 22,4kg - 05/2023
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Bertík sa našiel ešte ako maličké šteniatko na ulici Puludníková 7 v Košiciach. Pri príchode mal na sebe blchy a švoly.

Bertík je mladý, aktívny a hravý psík so stále dobrou náladou. Zoznámenie s ním trvá sekundu, pribehne s vrtiacim chvostíkom a hneď je najlepší kamarát. Je to zlatíčko, ktoré Vám dá veľmi veľa lásky! Bertík je priateľský psík, ktorý si užíva mojkanie a pozornosť. Má rád hračky, vodu, ale zo všetkého najviac si užíva, keď sa mu človek venuje a trávi s ním čas.
Má aktívnu povahu, bude si užívať výlety v prírode, dlhé prechádzky a po nich odpočinok so svojou rodinkou. Bertík je pohoďák a psík do voza aj do koča.
So psami a fenkami vychádza bez problémov, rád sa s nimi hrá. Dnu sa správa slušne a manipulácia je bezproblémová. Hygienické návyky má pri pravidelnom venčení.

Bertík si hľadá milú, aktívnu a zodpovednú rodinku, vhodný k deťom a pre prvopsíčkarov. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s prístupom dovnútra. Bertík je vhodný pre láskavú, zodpovednú a aktívnu rodinku alebo jednotlivca. Pre ľudí, ktorí majú vyhradený čas vo svojom živote aj pre psíka.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

áno