Bojko

pes
12/2022
29.06. 2023
41cm; 12,4kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Bojka a jeho mamku Ťapku (adoptovaná) nám majitelia nechali pred útulkom aj s odkazom – viď.foto. Keďže Ťapka mala čip tak sme ich kontaktovali, dozvedeli sme sa, že sa im doma nezodpovedným prístupom a neriešením situácie namnožili psíky, mali ich dvanásť… PROSÍME – kastrujte svojich psov!

Bojko je milý mladučký psík. Spočiatku je plachý a neistý, potrebuje čas si zvyknúť, citlivý prístup a veľa veľa lásky. Keď si už zvykne a naberie istotu je z neho milý, veselý a hravý psík ako každý iný.

Bojko je šikovný, učenlivý a veselý psík. Je aktívny primerane k veku. Stále niečo vymýšľa ako sa zabaviť. Má rád hračky, alebo sa šáli so svojimi psími kamošmi.Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť. So psami a fenkami vychádza úplne bez problémov.

Určite by bolo veľké plus ak by v domove mal Bojko vyrovnaného psieho kamaráta. Hygienické návyky je potrebné doladiť a manipulácia je bezproblémová.

Bojko bude skvelý parťák na turistiku, ale aj pri oddychu a vylihovaní pri svojom páničkovi. Je to milý a trošku citlivý psík, ktorý potrebuje veľa lásky, pokojný a bezpečný domov. Bojko hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Vhodný pre trpezlivých a láskavých ľudí.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na alexandra.slobodnikova@gmail.com, alebo na tel.č. 0905671142. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku.  Ďakujeme!

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie