Cady

sučka
03/2023
08.06. 2023
kríženec
50cm; 19kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dňa 08.06. nám do útulku doniesol pán 10 ŠTENIATOK, ktoré sa našli na poli pri obci Buzica.
Všetky šteniatka mali Demodikózu- ochorenie spôsobené roztočmi Demodex canis. Hneď im bola nasadená liečba – dostali antiparazitné tablety, kúpele a k tomu dostavajú podporné doplnky. Liečba bola ukončená a nie je potrebná žiadna ďalšia špeciálna veterinárna starostlivosť o ich kožu. Srsť dorastá a v krátkom čase bude plne dorastená. Cady je jedna z desiatich súrodencov pripravený nájsť si svoj domov.
Cady je 100% ŠIDLO, mladá fenka s energiou na rozdávanie. Cady je chodiaca radosť, každého má rada a na zoznámenie jej stačí mikrosekunda a už máte jej jazyk na tvári, alebo labky na bruchu. Nuž, zoznámenie s Cady je rýchle a jedinečné. Najradšej by sa celé dni len šantila, mojkala a papala. Má veľmi rada hračky, pekne aportuje a rada sa naťahuje o uzle.
Cady je aktívna a určite k sebe potrebuje aktívneho človeka či rodinu, ktorí jej vymyslia zábavu, aby si ju nevymýšľala sama. Bude perfektný parťák na výletoch, ale aj pri oddychovaní so svojou rodinkou. Cady potrebuje pohyb, aktivitu a dobrodružstvo. Na vodítku spočiatku ťahá, aby sa čím skôr všade dostala a nič jej neušlo, ale po chvíľke trošku spomalí svoje tempo. Cady Vám prinesie do života plno nečakaných zážitkov, radosti a dobrodružstva. Doporučujeme základný výcvik ako pri každom psíkovi, je to prospešné ako pre psíka, tak pre jeho majiteľa.
So psami a fenkami vychádza bezproblémovo, so všetkými by sa hrala. Manipulácia je bezproblémová a hygienické návyky má pri pravidelnom venčení. Cady bude super šťastná, ak bude mať v domove psieho kamaráta, ak bude  rovnako “postihnutý”, ako je ona, o to lepšie 🙂
Domov jej hľadáme ideálne domček s prístupom dnu, alebo do bytu. Cady nie je strážny pes a ozdoba na záhradu. Je to spoločenský psík, ktorý potrebuje byť členom svojej rodiny. Je vhodná pre prvopsíčkarov a k deťom.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

áno