Cedrik

pes
03/2023
08.06. 2023
kríženec
52cm; 24kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dňa 08.06. nám do útulku doniesol pán 10 ŠTENIATOK, ktoré sa našli na poli pri obci Buzica.
Všetky šteniatka mali Demodikózu- ochorenie spôsobené roztočmi Demodex canis. Hneď im bola nasadená liečba – dostali antiparazitné tablety, kúpele a k tomu dostavajú podporné doplnky. Liečba bola ukončená a nie je potrebná žiadna ďalšia špeciálna veterinárna starostlivosť o ich kožu. Srsť dorastá a v krátkom čase bude plne dorastená. Cedrik je jeden z desiatich súrodencov pripravený nájsť si svoj domov.
Cedrik je mladý psík so super povahou. Je to vyslovene zlatíčko! Ľudí má rád, všetkých bez rozdielu. Spočiatku môže byť pri nových ľuďoch utiahnutý, ale stačí pár pamlskov, pohladenie a bude kamarát. Veľmi rád sa hrá s hračkami, psími kamarátmi alebo si užíva mojkanie. Hračky má rád všetky no najviac obľubuje plyšáky, ktoré samozrejme musí zneškodniť. V lete má rad vodu.
Cedrik je stále dobre naladený a pripravený zažiť nové dobrodružstvá. Aktívny je tak akurát a prispôsobí sa. Ak je čas na výlet, alebo prechádzku, tak sa veľmi teší, ak je čas na oddych, spokojne leží v peliešku. Je veľmi učenlivý, múdry a rozumný.
So psami aj s fenkami vychádza bez problémov. Rád sa s nimi hrá a určite by ho v novom domove potešil psí kamarát. Manipulácia je bezproblémová, má hygienické návyky a dnu sa správa slušne.
Cedrik si hľadá láskavú rodinku, ktorá ho bude brať ako člena rodiny, pretože Cedrik bude perfektný rodinný pes a parťák do života. Je vhodný k deťom aj pre prvopsíčkarov. Ideálny domov je domček s úplným prístupom dovnútra, ale samozrejme je vhodný aj do bytu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

áno