Čoky

pes
12/2020
30.10. 2022
kríženec
47cm; 21kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Čoky sa našiel na ulici Nižná úvrať 25 v Košiciach- Opátske. Prišiel k nám zablšený, špinavý a bola mu zistená kvasinková infekcia uší.
Čoky je zdravý a krásny psík pripravený nájsť si svoj vysnívaný domov.
Čoky je mladý, priateľský a aktívny psík. Ľudí má rád a užíva si pozornosť. Má aktívnu povahu, ktorá si vyžaduje dostatok pohybu – výlety v prírode a dlhé prechádzky musia byť samozrejmosťou.
S Čokym zažijete veľa pekných chvíľ a veselých dobrodružstiev.
Má vyrovnanú a pohodovú povahu. Je stále pripravený na akúkoľvek aktivitu a je to skvelý parťák do voza aj do koča. Má veľmi rád hračky, škrabkanie a ľudskú pozornosť.
So psami a fenkami vychádza úplne bez problémov.
Čoky má hygienické návyky, dnu sa správa slušne a manipulácia je bezproblémová.
Čoky si hľadá aktívnu rodinu, alebo jednotlivca. Parťáka do života a na spoločne strávene chvíle.
Domov si hľadá ideálne ku domčeku s kvalitnou zateplenou búdkou a prístupom dnu, ale zvykne si aj na byt ak bude mať dostatok pohybu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

 

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie