Ester

sučka
07/2023
21.10. 2023
kríženec
šteniatko
áno
áno
áno
áno

Popis

Ester sa našla na ulici Muškátová v Košiciach. Ester je milé a rozkošné šteniatko, taká malá (veľká) duracelka. Má veľmi hravú a veselú povahu, s každým sa chce hneď hrať. Je to šikovná, učenlivá a veselá fenočka. Je aktívna a stále niečo vymýšľa ako, sa zabaviť. Všade musí byť, všetko musí vidieť a všetko preskúmať. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť.

So psami a fenkami vychádza úplne bez problémov. Ester nemá s ničím a nikým problém, ona miluje všetko. Hygienické návyky je potrebné doladiť. Ester bude skvelá parťáčka či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi.

Je to šteniatko, ktoré bude presne také, aké si ho vychováte. Ester hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Šteniatko je vhodné pre milú, láskavú a zodpovednú rodinku, alebo jednotlivca.

VEĽKOSŤ: 46cm; 12,6kg – 11/2023
Veľkosť v dospelosti – odhad: +/- 18kg
Mama šteniatka: Neznáma
Otec šteniatka: Neznámy

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku.