Fatima

sučka
11/2020
11/2020
32cm; 12,1kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Fatima k nám prišla spolu so svojimi šteniatkami Fidom a Florou z obce Beniakovce, kde žili tak povediac “na divoko” a pravdepodobne nikdy pred tým nepoznali ľudský dotyk a pohladkanie.
Všetci traja k nám prišli veľmi vystrašení, bojazliví a nevedeli čo sa s nimi deje. Zo začiatku to bolo veľmi náročné ako pre nich, tak aj pre nás, keďže zo strachu kusali na všetky strany a akákoľvek manipulácia bola takmer nemožná. Postupne sme si k sebe ale našli cestu a teraz je to už omnoho lepšie.
Fatima je stále plachšia fenočka, ktorá potrebuje veľa lásky, trošku trpezlivosti a milujúci domov, ktorý nikdy pred tým nepoznala. Pomaly sa to zlepšuje, no potrebuje oveľa viac času a pozornosti ako jej dokážeme v útulku poskytnúť. Ak vie, že s ňou človek nechce nič zlé tak sa teší, vrtí chvostíkom a skáče. Akonáhle ale odhalí zámer manipulácie stuhne od strachu.
Na vodítku chodí pekne, niekedy sa naľaká novým zvukom, prudším a nečakaným pohybom, vtedy sa zľakne a snaží sa újsť do bezpečia na miesto kde to pozná.
ZO STRACHU NIE JE AGRESÍVNA!
Keď sa cíti bezpečne osmelí sa, je zvedavá a veľmi hravá. Má veľmi rada hračky a všetko s čím sa môže šaliť. Fatima vychádza bezproblémovo so psami a fenami, ich spoločnosť vyhľadáva a rada sa s nimi hrá a šalí, preto by bol vyrovnaný psí kamarát v novom domove veľkou výhodou. Vo vnútri sa správa slušne, veci neničí a pri pravidelnom venčení má hygienické návyky.
Fatime hľadáme domov bez malých detí, pokojnú domácnosť s milujúcim a skúseným majiteľom, ktorý jej bude môcť venovať čo najviac svojho času. Ďalší psí kamarát v novom domove je viac ako výhodou a Fatima sa parťákovi na šantenie a hranie veľmi poteší. Fatima potrebuje len trošku času a láskavý prístup a bude z nej spokojná a šťastná fenočka. Fatime hľadáme nový domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

❤️

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie