Fogy

pes
06/2023
22.08. 2023
kríženec
48cm; 22kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Šteniatka Fogy, Fifi a Fema sa našli pri 4. Bráne USS na parkovisku. Podľa informácií, ktoré sa k nám dostali ich tam vyhodil majiteľ!
Fogy je mladý, aktívny a hravý psík.
Na nových ľudí a nové prostredie si trošku musí zvyknúť, ale to je normálne. Potrebuje len trošku času, piškotiek aby mal možnosť si človeka oňuchať a zoznámiť sa (nikdy nie agresívny!) a potom bude Váš najlepší kamarát.
Má aktívnu povahu, ktorá si vyžaduje dostatok pohybu – výlety v prírode a dlhé prechádzky musia byť samozrejmosťou. Má veľmi rád vodu a bláznenie so psími kamošmi. Na chôdzi na vodítku ešte treba popracovať, ak sa niečoho zľakne plazí sa.
Bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to pohoďák do voza aj do koča.
Fogy je miláčik a kto si ho vyberie neoľutuje, Vašu lásku Vám tisíckrát vráti.
So psami a fenkami vychádza bez problémov, rád sa s nimi hrá. Určite by ho veľmi potešilo ak by v domove mal psieho kamaráta.
Hygienické návyky má pri pravidelnom venčení, dnu sa správa slušne a manipulácia je bezproblémová.
Fogy si hľadá aktívnu a milú rodinku, ktorá bude mať dostatok času sa mu venovať.
Domov si hľadá do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie