Hero

pes
03/2014
19.03.2021
kríženec
55cm; 27,1kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Herov príbeh začína, keď sme dostali hlásenie o vraj zrazenom psíkovi. Išli sme na miesto a našli sme ležiaceho a nevládneho, už teraz nášho Hera. Už keď sme ho videli, vedeli sme, že on zrazený nie je a doteraz nevieme, čo sa mu vlastne stalo. Hero ešte v deň nájdenia absolvoval komplexnú veterinárnu prehliadku a jeho vtedajší stav bol:
– na smrť vyčerpaný – ZASPAL na stole
– RTG neukázalo žiadnu zlomeninu, SONO bez nálezu
– krvné testy mal relatívne ok, ale mal zápal v tele
– obe oči – rohovky mal mechanicky poškodené
– dehydrovaný, vyčerpaný
– zápal priedušnice
– natrhnutá nosná prepážka a rany po tele

Hero dostal potrebné lieky a bol prevezený do útulku, kde bol hneď okúpaný pretože mal na sebe zvláštne bahno. Hero, keď si ľahol už na svoje miesto, do sekundy zaspal a v podstate spal ďalšie 3 dni. Len čo sa najedol, trošku vonku vyvenčil, ľahol a spal.

Neskôr sa u Hera prejavila bakteriálna infekcia, ktorá vznika v rane na papuľke. Úspešne sa preliečila a teraz je Hero zdravý ako buk a pripravený nájsť si svoj domov.

Hero je osobnosť, charizmatický pes, ktorý je rozumný a veľmi vnímavý. Hero miluje spoločnosť ľudí, nevie sa nabažiť mojkania, škrabkania a každej pozornosti, ktorá sa mu dostane. Hračky s Vami rád vymení za pamlsok, to sa aj na chlp postaví a je to skvelá cesta k výcviku a správnemu smerovaniu. Hero sa s Vami rád bude učiť novým veciam, treba ho zamestnať fyzicky, ale aj psychicky – miluje hry. So psami a fenkami vychádza, skôr si ich nevšíma a “hádku” vyvolá iný pes. Hero je aktívny, silný a mohutný fešák, ktorý potrebuje aktívneho, rozumného majiteľa. Hero má byť člen rodiny, životný parťák a nie módny doplnok človeka, ktorý si na ňom bude zvyšovať ego a hrať sa na šéfka ulice. Hero má hygienické návyky a dnu sa správa slušne.
Herovi hľadáme aktívneho pánička, rozumného a zodpovedného. Pre jeho veľkosť a silu ho odporúčame k väčším deťom. Domov mu hľadáme do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

NAŠE DIEVČATÁ Z ÚTULKU O HEROVI NAPÍSALI:

PEŤKA UVP: “Hero je vynimočný psík, ktorý si ma hneď získal svojou úžasnou povahou. Pamätám si ako sme ho veľmi uboleného kúpali od vrstvy blata a bolo nám ľúto v akom zlom stave je. No teraz nám to vynahrádza vďačnosťou, hravosťou a obrovskou láskou ktorú k ľuďom má. Ten pocit, že sa Hero uzdravil a je zdravý je úplne nadovšetko. A vždy keď ma vidí, teší sa, že sa budeme hladkať a škrabkať – to on uplne miluje.”

NIKA UVP: “Za mna Hero úplne super. Manipulácia s ním bez problémová. Veľmi učenlivý je, rad sa mojka, nedá sa okolo neho prejsť bez toho aby som ho nepohladkala a užíva si to.
A ten jeho pohľad keď vidí že niekoho iného som hladkala. Proste úžasný psík plny lásky ktorý si prežil svoje a potrebuje cítiť lásku.”

MIRKA UVP: Hero je úžasný havko, ktorý napriek tomu v akom stave prišiel, neprestal veriť ľuďom a má veľkú chuť do života.  To hneď vidno keď sa na neho človek pozrie. Miluje pozornosť, pamlsky a škrabkanie, ktoré si veľmi užíva. Pre mňa osobne (a určite nie som jediná) je to veľmi vďačný psík.”

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF

Foto: Ellaphotography