Hexa

sučka
10/2019
07.10. 2022
kríženec
41cm; 10,5kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Túlavá fenočka Hexa bola zachránená so svojimi siedmimi šteniatkami, ktoré porodila na opustenom pozemku pod záhradným domčekom. Len vďaka úžasnej pani, ktorá ich objavila a kŕmila sme sa o nich dozvedeli.
Niekoľko týždňov bola celá rodinka v dočasnej opatere za ktorú veľmi pekne ďakujeme a neskôr prišli ku nám do útulku kde čakajú na svoj vysnívaný domov.
Hexa sa príkladne postarala o svoje šteniatka a teraz je pripravená najsť si svoj milujúci domov
Hexa je milá, jemná fenočka s priateľskou povahou. Spočiatku môže byť trošku plachšia a človeka musí spoznať a na nové prostredie si musí zvyknúť.
Je maznáčik a pýta si pohladenie, je fakt veľké zlatíčko.
Hexa je jemná, pokojná a aktívna tak akurát.
Bude perfektná parťáčka na prechádzkach, ale aj pri oddychu so svojou rodinkou. Skôr preferuje pohodlný peliešok ako “bláznenie”. Jej rozumnú a pokojnú povahu určite oceníte.
So psami a fenkami vychádza podľa sympatií.
Hygienické návyky má, dnu sa správa slušne a manipulácia je bezproblémová.
Hexa si hľadá domov do bytu, alebo domu s prístupom dnu. K láskavým ľuďom, ktorí budú mať dostatok času sa jej venovať.
Je vhodná pre ľudí, ktorí majú skôr pokojnejší spôsob života, takže aj pre starších ľudí.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie