Jerry

pes
08/2020
16.08. 2023
kríženec
63cm; 30,3kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Jerry sa našiel v mestskej časti Košice – Pereš.

Jerry je mladý psík s typickou povahou nemeckého ovčiaka. Zoznámenie s ním je rýchle a veselé vďaka jeho priateľskej a milej povahe.
Miluje hračky, aportovanie, vodu a samozrejme ľudí.
Je veľmi učenlivý a rád pracuje s človekom. Potrebuje k sebe aktívneho a zodpovedného človeka, ktorý s ním bude pracovať a zamestná jeho múdru hlavičku, inak sa Jerry začne nudiť a hľadať si zábavku sám.
Jerry je milý psík a užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť. Najspokojnejší je keď je poriadne vybehaný.
So psami a fenkami zatiaľ nebol v priamom kontakte – informáciu doplníme čo najskôr.
Hygienické návyky má a manipulácia je bezproblémová.
Jerry bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi.
Je to stále mladý psík, ktorý bude presne taký, ako si ho vychováte.
Jerrymu hľadáme nového pánička, ktorý bude mať čas sa mu venovať, zamestnať jeho hlavičku a pracovať s ním. Jerry nie je vhodný (tak ako aj iné psy) aby ostal len tak na dvore/v byte, bez pozornosti, vychádzok a vhodnej aktivity.

Jerry hľadá domov ideálne do domu s prístupom dnu a kvalitnou zateplenou búdkou. Pri dostatočnom pohybe si zvykne aj na byt. Pre ľudí, ktorí majú vyhradený čas vo svojom živote aj pre psíka.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku.