Kiko

pes
06/2023
26.10. 2023
kríženec
50cm; 14,6kg- 05/2024
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Kiko sa našiel priviazaný o stĺp v záhradkárskej oblasti v časti Račí potok v Košiciach.

Kiko je milý a energický mladý psík. Má veľmi hravú a veselú povahu, s každým a so všetkým sa chce hneď hrať. Je to šikovný, učenlivý a veselý psík. Je aktívny a stále niečo vymýšľa ako, sa zabaviť. Všade musí byť, všetko musí vidieť a všetko preskúmať. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť.
So psami a fenkami vychádza úplne bez problémov. Kiko nemá s ničím a nikým problém, on miluje všetko. Kiko bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to mladučký psík, ktorý bude presne taký, ako si ho vychováte.
Hygienické návyky má a manipulácia je bezproblémová.

Kiko hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Kiko hľadá láskavú, zodpovednú rodinku, ktorá vo svojom živote má vyhradený čas aj pre psíka.

VAŠA SKÚSENOSŤ S KIKOM:
1. “Zdravím, dnes sme mali na výlete psíka menom Kiko. Je zo úžasný priateľsky psík, ktorý s ničím a s nikým nemá problém. V aute sa správal slušne a kľudne si ležal. Akurát nastupovať sa mu veľmi nechcelo tak sme ho museli brať na ruky. Deti ma rád a takisto ani s našimi psami nemal problém. Do vody takisto vošiel bez problémov. Všetko ho zaujímalo, vonku si to veľmi užíval. Cestou naspäť si spokojne spinkal v aute.
Takže na záver je to úžasný psík do voza aj do koča, najbližšie ho určite chceme zobrať znova (samozrejme ak si ho niekto nevezme domov ) Čo by sme mu priali lebo je úžasný a zaslúži si ho čím skôr.”

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

áno