Kiwi

pes
12/2019
26.05.2021
kríženec
42cm; 13,7kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dostali sme prosbu o pomoc pre malé, choré šteniatko na Luniku IX. Keď tam pre neho dobrovoľníčka prišla, objavil sa tam Kiwi. Nebol v pláne, ale bol v správny čas na správnom mieste. Začal sa mojkať, skákať a už viac robiť nemusel 🙂 Už bol náš!
Kiwi je stelesnená pozitívna energia. Usmievavý a veselý psík, ktorý miluje ľudí. S Kiwim už nikde nebudete mať zlý deň, je chodiaca terapia. Má rad všetky hračky, ale pozor – pamlsky si vyberá, je to gurmán. So psami a fenkami vychádza bez problémov. Hygienické návyky má.
Kiwi hľadá láskavú, aktívnu rodinku, ktorá mu dá veľa lásky a chutných pamlskov 🙂 Kiwi hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.
Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Psík nie je hračka pre deti! Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.
AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF