Lupin

pes
11/2023
03.01. 2024
šteniatko
áno
áno
áno
áno

Popis

Maličký Lupin sa našiel v lese pri obci Olšovany.

Lupinko sa našiel veľmi chudučký, kvalita srsti bola veľmi zlá, ale čo je najhoršie, pri vyšetreniach sa zistilo, že mal zlomené obe zadné nôžky! Lupin absolvoval kompletné ortopedické vyšetrenia u pána MVDr. Hluchého. Diagnóza: Zlomenina stehnových kostí v štádiu hojenia.

Vzhľadom k nízkemu veku Lupina pán doktor neodporučil operáciu. Lupin mal nariadený kľudový režim a zlomeniny sa mu zrástli. Ešte ho čaká kontrola a RTG z dôvodu kontroly rastových zón. Lupin momentálne neprejavuje žiadne obmedzenia v pohybe, behá-lieta ako iné šteniatka.
Lupin je milé a rozkošné šteniatko. Každý, kto ho stretol, sa do neho na prvý pohľad zamiloval. Počas pravidelných vyšetrení a kontrol na klinike UVLf si ho všetci veľmi veľmi obľúbili. Pri vyšetreniach bol ukážkový! Lupinko je veľký lámač sŕdc a jednoducho ho musíte spoznať.
Má veľmi hravú a veselú povahu, s každým sa chce hneď hrať. Je to veľmi šikovný, učenlivý a rozumný psík. Je aktívný a stále niečo vymýšľa ako sa zabaviť. Všade musí byť, všetko musí vidieť a všetko preskúmať. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť. Lupinko nemá s ničím a nikým problém, on miluje všetko.
Keď Lupin vyrastie, bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak pri vylihovaní so svojou rodinkou. Je to šteniatko, ktoré bude presne také, aké si ho vychováte. Hygienické návyky je potrebné doladiť.

Lupin hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Šteniatko je vhodné pre láskavú, zodpovednú a aktívnu rodinku alebo jednotlivca. Pre ľudí, ktorí majú vyhradený čas vo svojom živote aj pre psíka.

VEĽKOSŤ: 7,6kg – 03/2024
Veľkosť v dospelosti – odhad: +/- 20kg
Mama šteniatka: Neznáma
Otec šteniatka: Neznámy

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

áno