Mickey

pes
03/2020
05.09.2021
kríženec
44cm; 10,4kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dostali sme hlásenie o dvoch psíkoch priviazaných o lavičku v mestskom parku, Košice. Psik a fenka bez čipu. Od ľudí v parku sme sa dozvedeli, že psíkov priviazala ich majiteľka, ktorá išla na vlak a ich si vziať nemohla. (Túto informáciu nám dal vraj brat majiteľky.) Pri odviazovaní psíček veľmi veľmi chránil svoju psiu kamarátku, ktorá bola vystrašená a plachá.

Mickey bol pri odchyte trošku agresívny, ale do útulku prišiel už ako milučký psík, a to mu už ostalo. Mickey miluje ľudí a pozornosť. Má hravú, šantivú povahu a je stále pripravený na nové dobrodružstvo. Bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Má hygienické návyky.

Mickey si hľadá nový domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0905671142, alebo alexandra.slobodnikova@gmail.com. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

Psík nie je hračka pre deti! Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF