Mickey

pes
06/2020
27.03. 2024
kríženec
39cm; 5,6kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Najhoršie čo sa nám môže stať je zlá adopcia a pri Mickeym sa nám to žiaľ stalo. Našťastie je už u nás a teraz mu nájdeme ten najlepší domov!
Mickey je pán pohoďák. Milý a priateľský psík, ktorý má rád ľudí a hneď je s každým kamarát. Má vyrovnanú a pohodovú povahu. Aktívny je tak akurát a prispôsobí sa.
Ak je čas na výlet, alebo inú aktivitu tak sa teší ak je čas na oddych spokojne leží v peliešku.
Je to vďačný a dobrý psík, ktorý si určite zaslúži pravý domov a bude Váš najlepší kamarát. Úplne najviac zbožňuje nosenie na rukách, stále sa pýta hore. Pre Mickeyho je najdôležitejšia ľudská pozornosť, ktorú si VEĽMI užíva a stále sa veľmi teší keď s niekým môže byť.
Bude milovať výlety v prírode, kúpanie v potokoch a šantenie so svojou rodinou. S Mickeym zažijete veľa pekných chvíľ a veselých dobrodružstiev.
S fenkami a psami vychádza bez problémov, občas sa s nimi aj rád pohrá. Pred inými psami si chráni misku s jedlom.
Hygienické návyky má, dnu sa správa slušne a manipulácia je bezproblémová.
Mickey si hľadá aktívnu, milú rodinu, ktorá ho bude brať ako člena rodiny. Je vhodný aj pre prvopsíčkarov.
Domov si hľadá do bytu, alebo domu s prístupom dnu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie